Biznis Klub Zdravia

Milí priatelia, prijmite pozvanie na BIZNIS KLUB ZDRAVIA. Využite možnosť zúčastniť sa bezplatnej prednášky s ochutnávkou v Bratislave, Bánovciach nad Bebravou, alebo online za počítačom. Dozviete sa aj o ďalších výnimočných a unikátnych produktoch na podporu zdravia a vitality.

Povieme si aj čo je SOFTMARKETING, ako inovatívny model podnikania súčasnej doby. DuoLife ako firma, ktorej najväčšou hodnotou je človek. Produkty, ktoré napomáhajú zlepšeniu kvality fyzického zdravia. Sebarozvoj, ktorý je stabilným pilierom pri budovaní uvedomelej spoločnosti.

Neváhajte si pozvať aj svojich hostí, priateľov, ktorí túžia niečo zmeniť a využite toto podujatie NAŽIVO aj s ochutnávkou ako CHYTRÉ riešenie, ktoré vám pomôže rásť a dosahovať ciele v zdraví , hojnosti aj osobnom raste.

Zaregistrujete na prednášku NAŽIVO aj s OCHUTNÁVKOU v Bratislave, Bánovciach nad Bebravou, alebo online za počítačom.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.