Recenzie na produkt Moja krv

Video recenzie na produkt Moja krv

Recenzie na produkt Moja krv, ktoré ľudia napísali do skupiny na FB.
Môžete použiť filter podľa kategórií
.

Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

4 komentáre

  1. Už 17 rokov sa liečim na anémiu, mala som zníženú tvorbu červených krviniek, bola som zoslabnutá, schudla som bez príčiny, mala som zníženú imunitu. Absolvovala som transfúziu krvi, pravidelne mi podávajú injekcie B12, dopĺňajú mi čo mám v krvnom obraze znížené a tlmia zvýšené množstvá, avšak bez výrazného zlepšenia. Po 8 mesiacoch užívania prírodného produktu Moja krv mi výsledky z laboratórneho vyhodnotenia odberu krvi vyšli: BEZ ANÉMIE. Môj hematológ tomu nechce veriť. Moja krv je pre mňa super prírodný produkt, dokázala si poradiť v krátkom čase s mojou dlhodobou chorobou, kde klasická liečba nedosiahla úspešné vyliečenie. Moju krv ponúkam vo svojom okolí kolegom s podobnými príznakmi.

    • Anetka, ďakujem že si sa tu podelila o svoj skvelý výsledok. Je skvelá zmena a teší ma že som bol súčasťou tej zmeny. 🙂 Vďaka za recenziu 🙏

  2. Užívam Moju krv od decembra 2022 z dôvodu vysokého krvného tlaku. V apríli 2023, teda po piatich mesiacoch od začiatku užívania produktu Moja krv mi lekár zmenil lieky na znižovanie vysokého krvného tlaku za slabšie. Stále sa cítim lepšie.

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vyberte obrázok, ikonu lietadlo.