Jana recenzia Moja Krv

Jana recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

Ahojte. Dnes mega spravaaa. Po 8 rokoch mám konečne dobre výsledky od Hematologa.Som 8 rokov po cievnej mozgovej príhode, 7 rokov som nepoznala DuoLife a mala zle výsledky krvy, stále migrény, točenie hlavy, únava , bolesti hlavy. Rok pijem moju krv a prvý krát mám že ukážkové výsledky, prvý krát nemám opakovaný odber, prvý krát má doktorka pochválila, mega sa tesiiiiiiim . Milujem #moju krv# ❤️???? Ďakujem Duolife

ZDRAVIE?DUOLIFE?

Jana recenzia Moja Krv
Jana recenzia Moja Krv
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

2 komentáre

  1. Ahojte. Musím sa pochváliť aj ja. Odkedy beriem produkty DuoLife a samozrejme aj tento skvost My blood tak sa cítim fantasticky. Skúšala som ju nejaký čas nebrať a po krátkej dome som cítila zmenu, nebola som v takej pohode. určite odporúčam tento produkt úplne každému.

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.