O projekte Moja krv

Stránka MojaKrv.sk vznikla preto, aby pomohla šíriť skvelú myšlienku a spojila čo najviac ľudí. Aby si každý mohol dovoliť udržať svoju krv zdravú a mal skvelé výsledky krvi. Zatiaľ každý kto mal nedostatok železa a iných živín si s produktom moja krv zmenil aj z tých najhorších “priam alarmujúcich” výsledkov na výsledky skvelé. Sami lekári sa nestačia čudovať. To sú reálne skúsenosti užívateľov. POZRITE SI RECENCIE.

Je naozaj smutné, ako každú chvíľu čítame na internete ako niekto práve potrebuje krv určitej skupiny, lebo ju práve nemajú. Veľa krát to zdieľajú na Facebook-u alebo Instagrame, aby sa to šírilo medzi ľudí a našiel sa niekto kto by šiel darovať krv a možno tým zachránil niekomu život.

To bol popravde prvotný podnet prečo vznikla táto web stránka. Samozrejme s tým prišli ďalšie skvelé nápady, potreby, ktoré sa postupne budeme snažiť zrealizovať. Niekedy stačí málo, a môže to spôsobiť veľké veci. O to sa budeme snažiť aj naďalej. Ľudia sa nás pýtajú ako by mohli pomôcť? Je viac možností, no hlavne treba spraviť prvý krok. Napríklad to najzákladnejšie, darujte krv. Ideme túto myšlienku šíriť ďalej. Povie sa veľa rečí, čo by trebalo a podobne. My sme sa rozhodli preto niečo spraviť. Veríme, že príde čas, keď tento projekt pomôže množstvu ľudí.

earth day
Moja krv promo 1
Moja krv promo
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️