O projekte Moja krv

Stránka MojaKrv.sk vznikla preto, aby pomohla šíriť skvelú myšlienku a spojila čo najviac ľudí. Aby si každý mohol dovoliť udržať svoju krv zdravú a mal skvelé výsledky krvi. Zatiaľ každý kto mal nedostatok železa a iných živín si s produktom moja krv zmenil aj z tých najhorších “priam alarmujúcich” výsledkov na výsledky skvelé. Sami lekári sa nestačia čudovať. To sú reálne skúsenosti užívateľov. POZRITE SI RECENCIE.

Je naozaj smutné, ako každú chvíľu čítame na internete ako niekto práve potrebuje krv určitej skupiny, lebo ju práve nemajú. Veľa krát to zdieľajú na Facebook-u alebo Instagrame, aby sa to šírilo medzi ľudí a našiel sa niekto kto by šiel darovať krv a možno tým zachránil niekomu život.

To bol popravde prvotný podnet prečo vznikla táto web stránka. Samozrejme s tým prišli ďalšie skvelé nápady, potreby, ktoré sa postupne budeme snažiť zrealizovať. Niekedy stačí málo, a môže to spôsobiť veľké veci. O to sa budeme snažiť aj naďalej. Ľudia sa nás pýtajú ako by mohli pomôcť? Je viac možností, no hlavne treba spraviť prvý krok. Napríklad to najzákladnejšie, darujte krv. Ideme túto myšlienku šíriť ďalej. Povie sa veľa rečí, čo by trebalo a podobne. My sme sa rozhodli preto niečo spraviť. Veríme, že príde čas, keď tento projekt pomôže množstvu ľudí.

earth day
Moja krv promo 1
Moja krv promo
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.