Zofia recenzia Moja Krv

Žofia recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

Woow priatelia sú veci, ktoré vás doženú k slzám, mňa potešili moje výsledky…. po 11 rokoch mám prvý raz v norme vitamín D. Vždy som ho mala pod hranicou skúšala som užívať D čka z lekárne. Ale jednoducho ani po vysokej dávke to nefungovalo stále pod bodom mrazu cca 30-45 nanomol/l a norma je 75 nanomol/l Vtedy už zapli kontrolky, že to asi nebude cesta. Zbystrila som pri covide, lebo veď kto má v norme je v pohode, ja som mala hlavu v smútku.

Rok aj pol užívam produkty Duolife, vlastne som sa vďaka covidu a histaminínu a strachu zoznámila s Duolifom a dnes volám sestričke, že ako to dopadlo a mám 90 nanomol/l. Pre mňa neskutočné ❤️??

Užívam Moju krv, chlorofil a Vita C, striedam Proselect s Borelissom. Každý 4ty mesiac D a N.

Myslím, že celková synergia produktov mi pomohla a najmä moja krv. Môj top produkt.

Zofia recenzia Moja Krv
Zofia recenzia Moja Krv
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.