Danka referencia Moja krv a PreSelect

Danka recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

?Dnes som dostala krásnu správu: paní s rakovinovým ochorením,? ktorej sme poslali túto kombináciu, sa ozvala, ?že začala tieto produkty užívať ?a že sa po chemoterapii cíti oveĺa lepšie a chce ďalšie. ?Že sa jej dokonca pýtali spolupacientky, s ktorými chodí na chemo, ?čo užíva,? že vyzerá lepšie.

❤❤❤Som neskutočne rada, ❤❤❤pretože veĺmi váhala, či si to vezme a či to bude užívať a či to vôbec pomôže????❤❤❤

Duolife pomáha?

Danka referencia Moja krv a PreSelect
Danka referencia Moja krv a PreSelect
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.