Recenzia DuoLife Moja Krv Markéta

Markéta recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

Mám pro Vás krásnou recenzi od mojí kamarádky Denisky.

Dneska mám moc velkou radost…Od roku 2017 mám podle odběru kriticky nedostatek železa. Beru na to již 5 let Tardyferon..Vloni mi diagnostikovali na základě výsledků z odběru krve anémii tzv.chudokrevnost..Byla jsem z toho nešťastná, protože mi bylo řečeno, že tento problém je běh na dlouhou trať, protože železo se do těla velmi špatně doplňuje, protože nám pořád “někam” mizí..Vloni na podzim jsem se přes svou letitou kamarádku dostala k výrobkům duolife a konkrétně mi Markétka “naordinovala” červenou láhev Moja krew…Vypila jsem za posledních 6 měsíců 5 lahví, každý den malou štamprlku..V pátek jsem šla na kontrolní odběry krve a dneska mi moje p.doktorka řekla, že mám hodnoty krevního obrazu a hladiny železa naprosto v pořádku…že to ani není možné..Jsem moc ráda..cítím se skvěle..a tohle budu s radostí předávat dál..

Recenzia DuoLife Moja Krv Markéta
Recenzia DuoLife Moja Krv Markéta
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.