Monika recenzia Moja Krv

Monika recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

Ahojte. Chcem sa s Vami podeliť o moju vlastnú skúsenosť s Duolife vďaka Martina J… Začala som s mojou rodinou,kde babka mala problémy s krvnými doštičkami v krvi a produkt ,,Moja krv ,, jej za necelý mesiac užìvania zvýšil produkciu po odbere krvi u lekárky, ktorá bola pri kontrole prekvapená. Uzivame ďalej… Ďalší člen rodiny po užívaní Deň a noc a ProSelekt u pana prostata a krvný tlak, dávka energie, mamina Deň a noc plus ProStik má zvýšenú energiu , bolesti svalov a kĺbov nepociťuje celkovo sa dobre cíti a teší sa na Collagen. No a my s Maťou si užívame cukrový Chlorofilovy peeling na telo a naša celulitída sa stráca možno aj vďaka Tekutemu Collagenu, Chlorofylu, ktorý nám vyčaruje dennodenne úsmev na perách.???☘️a energie máme na rozdávanie… všetci..

Monika recenzia Moja Krv
Monika recenzia Moja Krv
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.