Tatiana recenzia Moja Krv

Tatiana recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

Ahojte. Chcela by som sa s vami podeliť o moju najaktualnejsiu dobru skúsenosť s vyrobkami duolife, konkrétne procardiol a moja krv. Duolife produkty mojej rodine a známym pomohli už vo veľa problémoch ale aktuálne som riesila svoj problém s vysokým krvným tlakom, ktorý mi ostal po prekonaní c.ovidu. Tlak som mala väčšinou 150/90 občas aj vyšší. S lekárom sme sa dohodli, že prídem o 2 týždne na premeranie a ak bude rovnaký alebo este vyšší predpíše mi lieky. No ja som si povedala, že určite nebudem od 25ky na liekoch. Začala som užívať procardiol 2 kapsule rano a 2 večer pred jedlom a pila som moju krv 50ml denne. O 3 dni som si zmerala tlak a mala som 123/78 tuším to bolo. Ostala som prekvapená ale nechcela som sa tešiť predčasne a tak som si každý den cely týždeň merala tlak a mala som uz vzdy este trosku nižší. Prešli 2 mesiace a stále mám ukážkový tlak dokonca problémy s vysokým tepom nad 100 som mala vždy aj pred c.ovidom a po este horšie. A teraz mam tep max nieco cez 70. Strašne sa z toho teším necakala som, že mi to tak rýchlo pomôže a preto som sa rozhodla s vami podeliť o moju skúsenosť ❤️

Tatiana recenzia Moja Krv
Tatiana recenzia Moja Krv
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.