Miky recenzia Moja Krv

Miky recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

Dnes vám povím o naší cestě k druhému miminku ?

Naše cesta začala asi v červenci 2021 ze začátku jsme to moc nehrotili ale po pár měsících to člověku už začne vrtat hlavou co je špatného ??

Mluvili jsme o tom spolu s manželem a že tomu dáme čas. Asi v listopadu jsem se přidala k firmě DuoLife a tam v recenzích jsem narazila i na mojí krev a těhotenství. “óóó jako vážně pomáhá ?” říkala jsem si.

Zkusit ji mohu ? člověk za zkoušku nic nedá

Po první měsíci užívání a já při příchodu menstruace ani skoro nevěděla že ji mám ? bombastický to bylo

Trvalo to cca asi 3 lahvičky užívání a malý tvoreček ve mě roste ?

#Těhotenství #DuoLife #topprodukt #mojekrev

Miky recenzia Moja Krv
Miky recenzia Moja Krv
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.