Veronika recenzia Moja Krv

Veronika recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

Perfektná recenzia od mojej sesterničky. My tehotné tento produkt milujeme ale taktiež vhodné pre každého, kto sa potrebuje dať do poriadku a zlepšiť si krvné výsledky.

Vrelo odporucam tento uzasny vitaminovy napoj od DuoLife zvany Moja krv ??. Vdaka tomuto napoju moje posledne vysledky z krvi boli v ? percentom stave a ako povedala pani sestricka u mojho gynekologa moje vysledky krveneho obrazu boli priam knizne a ani naznak chybajucich mineralov a vitaminov ako aj pecenove testy a krvna zrazanlivost su vyborne z coho sa nesmeierne tesim, nakolko som skoro doteraz bola pn kvoli nahromadenemu hematomu ( krvna zrazenina) v maternici. A to Moju krv pijem cca 3ti tyzden co nie je az tak dlho a navyse mi nie je tazsky na zaludok, nakolko je v tekutej forme, cize aj lepsie vstrebatelne do creva. Som nadmieru spokojna odporucam vsetkymi 10timi ??

Veronika recenzia Moja Krv
Veronika recenzia Moja Krv
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.