Ešte než odídete.

Moja krv výživový doplnok v tekutej fotme
Tvarova gymnastika recenzia Moja Krv

Lívia recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

Ambasádorka značky Duolife, Iveta S tvárová gymnastika, ktorá je zástankyňou prirodzenej krásy a zdravého životného štýlu. Lektorka tvarovej gymnastiky, ktorá propaguje názor, že krása pochádza zvnútra a treba sa o seba starať komplexne

?MáM NOVINKU. Stala som sa ambasádorkou značky Duolife. A prečo?

V oblasti krásy a zdravého životného štýlu sa pohybujem už vyše 20 rokov. Som zástankyňou zdravého životného štýlu a verím, že krása naozaj vychádza zvnútra. Denne precvičujem svoj program tvárovej jógy.

?4 x do týždňa precvičím aj celé telo alebo absolvujem prechádzku v lese na čerstvom vzduchu. Všetko je o disciplíne. Svoju úlohu zohráva aj genetika, no to čo môžeme ovplyvniť je správna výživa, dostatok pohybu a kvalitného spánku. Ako ste si mohli všimnúť milé dámy, na mojom e-shope antiage.sk pribudli okrem dermakozmetiky aj nové výživové doplnky značky Duolife.

?Pred časom som bola menovaná za ambasádorku tejto značky za čo som nesmierne vďačná. K strave a výžive pristupujem ako k celku a jedno bez druhého nefunguje. Spolupracovať a byť ambasádorkou značky DuoLife je prirodzeným prepojením môjho životného štýlu a filozofie a možnosťou, ako vám dámy ukázať cestu za zdravím, komplexnou starostlivosťou, ako byť zdravšie, vitálnejšie a ako sa o seba starať, aby sme si zachovali zdravie čo najdlhšie.

?Všetky produkty, ktoré firma Duolife ponúka fungujú na báze synergie, sú 100 % organické, paskalizované, komplexné, bez GMO, bez konzervantov, bez syntetických prídavných látok, bez cukru, niektoré sú v tekutej forme a balené v sklenených flašiach a ostatné kapsulované vo vegánskych kapsuliach.

Už mám aj môj TOP, ktorý odporúčam každej žene.

?Je ním produkt MOJA KRV.

Je to tekutá morfológia, ktorá pomáha udržať správne množstvo červených krviniek a vytvárať krv. Zároveň je to formula, ktorá garantuje prísun energie a udržuje dobrú kondíciu organizmu. Vaša morfológia odráža kvalitu Vášho života.

♥️ Druhým je doplnok na vlasy. Mám ich jemné a nemám ich veľa. Odkedy užívam, začali rásť tie jemné detské vlásky, tak dúfam, že z nich vyrastú dospelé vlasy?

Tvarova gymnastika recenzia Moja Krv
Tvarova gymnastika recenzia Moja Krv
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vyberte obrázok, ikonu hrnček.