Luboslava recenzia Moja Krv

Ľuboslava recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

Dnes mi moja zákazníčka oznámila úžasnú správu, tak sa s Vami chcem podeliť o tú radosť.

Pred štyrmi rokmi jej doktori oznámili, že je v predčasnej menopauze. Vtedy mala 40 rokov.?? Okrem toho, že nemala menštruáciu, tak ju obťažovali tzv. návaly, nedokázala fungovať bez silných dávok hormónov.??

Na prednáškach som sa dozvedela, že predčasná menopauza neexistuje, tak som jej povedala o produktoch Duolife a nasadili sme: Deň a noc, Keratín, Moja krv a ProRelaxin. Hormóny hneď vysadila.

Aaaaa…po mesiaci užívania dostala menštruáciu???…juchuuuuu….tak sme sa tešili spolu.??Až som mala zimomriavky a slzy v očiach.

Bola veľmi šťastná, že sa znova cíti byť ženou a aj mladšie a vitálnejšie.

Juuuj, tak sa teším, že som jej mohla povedať o týchto produktoch a že aj pomohli. Samozrejme, že ešte bude pokračovať ďalšie dva mesiace, aby sa tie hormóny naštartovali poriadne.

Luboslava recenzia Moja Krv
Luboslava recenzia Moja Krv
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.