Anezka recenzia Moja Krv

Anežka recenzia Moja Krv

Prepis fotky pre lepšie čítanie:

Pekný večer želám všetkým členom v tejto skupine. Chcem sa s vami podeliť o ďalšiu skúsenosť spokojnej zákazníčky. Pani má viac zdravotných problémov, no rozhodla sa začať užívať produkty Moja krv a Chlorofyl, nakoľko má anémiu, silnú menštruáciu, závraty, kŕče a doteraz jej nič nepomohlo. Veľmi sa potešila, nakoľko účinky zbadala už prvé dni ako produkty začala užívať, upravilo sa jej železo, menštruácia, ustúpili bolesti a mohla tak opäť normálne fungovať, pracovať a nemusela ostať doma čerpať dovolenku. 

Tešíme sa s ňou. Toto je dôkaz že produkty DuoLife naozaj pomáhajú.

Anezka recenzia Moja Krv
Anezka recenzia Moja Krv
Vďaka Vám za zdieľanie ❤️

Pridaj komentár / Recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Loading...

Máte záujem o nákup produktu Moja krv za veľkoobchodné ceny?

Alebo ceny priamo od výrobcu? (platí aj pre fyzické osoby nepodnikateľov). Prípadne by ste radi ponúkli produkt Moja krv svojim klientom ako, doplnok k vašim službám?

Môžete získať výhodnejšiu cenu ( až -30 %) a to ako jednotlivec - osoba, alebo spoločnosť. Bežná cena (maloobchodná) je 52.60€ / fľaša, Prvý nákup (pri odbere min. 3 fliaš) je cena 44,70€ / fľaša priamo od výrobcu, následne po tejto prvej objednávke získate bezplatné členstvo. Vaša cena je už 36,80€ / fľaša, čiže máte ušetrených 15,80€  na každej jednej fľaške!

    Chcete produkt kupovať lacnejšie? Priamo do výrobcu?

    Vyplňte formulár. Budem Vás kontaktovať a vysvetlím vám všetky podrobnosti, aj to, ako jednoducho je možné všetko toto získať. Alebo kliknite na telefónne číslo a volajte ihneď: +421-911-82-44-88

    Loading...

    Vážime si Vaše súkromie. Vaše údaje budú použité iba na odoslanie informácií. Neposkytneme ich tretím stranám, ani ich s nikým nezdieľame.